Úklidové práce provádíme s garancí nejvyšší kvality. Oborově zajišťujeme komplexní úklid firem, doslova od A do Z.

Postaráme se o Vás, ať už potřebujeme jednorázové, pravidelné, malé nebo velké úklidové práce!

Naše úklidové práce zahrnují různé úkoly související s udržováním čistoty a pořádku v kancelářích, průmyslových zařízeních nebo společných prostorech bytových domů.

Jaké máme ceny? Nízké!

  • Pravidelný úklid bytových domů od 120 Kč/byt/j./měsíc

Kalkulace bude provedena při schůzce na místě, kam zdarma přijedeme. Nejsme plátce DPH.

V každém bytovém domě provádíme profesionální úklidy dle specifických požadavků našich klientů. Zavolejte si na úklid bytového domu odborníky. Neuklízejte za ostatní nájemníky, kteří provádějí úklid společných prostor jen na oko.

Chcete opravdu poctivou a precizně odvedenou práci? Zavolejte nám. V současné době uklízíme několik desítek bytových domů V Rakovníku a okolí.

Dále zajišťujeme: ÚKLID FIREM, SPOLEČNOSTÍ, ADMINISTRATIVNÍCH OBJEKTŮ A ÚŘADŮ.

Jsme perfektním partnerem pro úklidové práce.
Vyberte si nás a zařaďte se mezi naše spokojené klienty.

10+Let zkušeností
35+Úklidových prací měsíčně

Jsme spolehlivá úklidová společnost, která sleduje nejnovější technologické trendy v oboru. Využíváme pokročilé strojové vybavení a moderní úklidová zařízení. Nejen pro úklid kanceláří, nebo čištění koberců, ale i pro náročnější průmyslové čištění nebo pro mytí budov a fasád.

Naším cílem je dlouholetá spokojenost našich zákazníků, a tedy poskytujeme kvalitní a komplexní služby v oblasti úklidových prací.

Hygiena a čistota jsou důležitou součástí Vašeho každodenního života. Skrze naše úklidové práce Vám pomůžeme udržovat Vaše prostředí čisté a hygienické.

Úklidové práce mohou být prováděny ručně nebo pomocí různých strojů a zařízení. Ručně se provádí například utírání prachu a zametání. Stroje se používají například k mytí podlah, oken a nádobí.

Máte zájem o naše služby?

Objednejte si naše úklidové práce, můžete si být jistí, že Vaše nové působiště bude mít před nastěhováním či při běžném provozu čisté a příjemné prostředí!