Ať už potřebujete vyklidit malý byt, velký rodinný dům nebo kancelář, rádi pro Vás zařídíme kompletní vyklízecí práce od A do Z.

Kromě běžných obytných nemovitostí vyklízíme také sklepy, chaty, suterény, půdy a další hůře přístupné a špinavé místnosti.

Vyklízecí práce zahrnují kompletní práce od vyklizení, přistavení vhodného kontejneru popř. vozidla, nakládky, odvozu kontejneru, po konečnou ekologickou likvidaci odpadu dle platných zákonů ČR. Vyklizený objekt zameteme, popř. provedeme desinfekci a dle Vašeho přání provedeme i jiné úklidové práce.

Jsme perfektním partnerem pro vyklízení.
Vyberte si nás a zařaďte se mezi naše spokojené klienty.

10+Let zkušeností
15+Vyklízení měsíčně

Ceník:

  • práce od 650 Kč/hod./osoba – dle podmínek a druhu práce
  • doprava osob a popř. techniky od 15 Kč/km

Kalkulace bude provedena při schůzce na místě, kam zdarma přijedeme. Kalkulace je vždy individuální dle situace, množství odpadu a jeho nebezpečnosti, nebo jiným ztíženým podmínkám (poschodí, vzdálenost ke kontejneru, stupeň znečištění apod.).

Platbu inkasujeme po dokončení prací v hotovosti. Pokud nebude předem domluveno jinak. Nejsme plátci DPH.

O vše se postaráme tak, abychom Vás zbavili veškerých starostí samozřejmě včetně potřebné likvidace odpadu.  

Vytvoříme Vám přizpůsobený časový plán pro vaše konkrétní potřeby vyklízení či likvidace. Projdeme s Vámi, které položky budete chtít ponechat, které darovat, prodat nebo vyhodit.

Vyklízecí práce a s tím spojené likvidace odpadu pro Vás zajistíme efektivně a profesionálně.

Chápeme, že vyklizení bytu nebo domu může být emocionálním procesem. Uděláme vše pro to, abychom Vám tento proces zpříjemnili a umožnili Vám se soustředit na to, co je v této době důležité.

Naše oblast zaměření pro vyklízecí práce je okolí – Rakovník, Praha, Jesenice, Beroun, Roztoky, Nové Strašecí, Podbořany, Stochov, Blšany, Kožlany, Kralovice, Beroun, Králův Dvůr, Zdice, Unhošť, Kladno, Hostivice, Černošice nebo Slaný.

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více o tom, jaké vyklízecí práce Vám můžeme nabídnout!